درباره فروشگاه کانن

نمایندگی رسمی فروش محصولات کانن با بیش از 5 شعبه فعال و اصلی در تهران از سال 1387 فعالیت خود را اغاز کرده است.نمایندگی های فروشگاه کانن به صورت تخصصی فقط محصولات کانن را ارائه میدهند تمامی محصولاتی که در شعب ما به فروش میرسد دارای گارانتی رسمی شرکت میباشد. تمامی محصولات به صورت قانونی و زیر نظر اتحادیه به فروش میرسد.

ارسال رایگان درب منزل تضمین اصالت کالا، پشتیبانی کامل و نحوه پرداخت در محل از مزیت های مهم فروشگاه ایران کانن میباشد.

فروشگاه ایران کانن با افتخار دربزرگترین فروشگاه فروش محصولات کانن در ایران در خدمت شما عزیزان میباشد.

سوالات متداول درباره فروشگاه کانن

فروشگاه های ایران کانن از با سابقه ترین فروشگاه های کشور میباشد.تمامی محصولات با فاکتور رسمی شرکت و ضمانت تعویض (بدنه و باطری) کالا فروخته میشود.فروشگاه کانن زیر نظرتحادیه صوتی و تصویری میباشد. ایران کنن موفق به اخذ نماد تجارت الکترونیک شده است و از شرایط ایمن در پرداخت بهره میبرد.

پس از ثبت سفارش کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند و شروع به پردازش و اماده سازی سفارش میکنند و پس از ان محصول مورد نظر شما عزیزان ارسال میشود.

بعد از ثبت سفارش و هماهنگی با متخصصین فروش ایران کانن بلافاصله محصول خریداری شده ارسال میشود .زمان ارسال برای تهران 1 روز کاری میباشد و در شهرستان 48 ساعت .

شرایط پرداخت درب منزل هم برای مشتریان عزیز فراهم شده است و شما عزیزان میتوانید بعد از دریافت محصول مبلغ محصول خریداره شده را پرداخت کنید.

تمامی محصولات ایران کانن با ضمانت میباشد .بدنه تمامی دوربین ها سه ماه ضمانت و باطری ها یک سال ضمانت تعویض دارد.

درباره-فروشگاه-کانن